Журналісти ТСН виступили проти участі Марченко у проекті «Танці з зірками»

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко братиме участь у проекті телеканалу «1+1» «Танці з зірками». Таке рішення керівництва телеканалу розкритикували журналісти ТСН, повідомляє Соломія Вітвіцька, яка опублікувала звернення до керівництва каналу.

«Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму. Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу», - сказано у повідомленні.

У зверненні відзначено, що ТСН як невід’ємна складова «1+1», завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України.

«Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас. Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці Телевізійної служби новин», - скахано у зверненні.

Леся, 09.08.2018 09:54

Loading...
Loading...