Учасники АТО розшукують афериста, який виманює гроші на поховання загиблого побратима

Учора в Коломиї зловили та упустили шахрая, який «по легенді» привіз з Авдіївки тіло загиблого та ще одного важкого пораненого з травматичною ампутацією. Ніби з 72 бригади, і сам командир дав санітарну машину для транспортування до Франківська. Просить гроші на поховання і лікування. Авто було лиш на словах, пишуть у спільноті міська асоціація учасників АТО.

 «Народ! Та будьте розумними! Війна п’ятий рік! Як можна вестися на подібні казки?! 
Є певна процедура, згідно якою фіксуються усі поранення, смерті і все пов’язане похоронами, транспортуванням. Ми знаємо, яка частина де воює, яка на ППД. Є люди, які в тісній співпраці з військкоматами, командирами цим займаються! Давно нема хаосу в цій сфері, лиш наглі аферюги користуючись наївністю наших людей та роблять бабло! Чому саме перед Великоднем і саме на Західній частині нашої країни таке сталося?? Певно лиш нас народ готовий ще таку дурню «хавати»!» -
пишуть у спільноті.

Засвітився аферист (називався «Санітар») в декількох районах нашої області.

«Оскільки він утік, запідозривши викриття, то «випливе» ще десь! «Легенда» буде іншою але схожою, швидше за все по селах чи маленьких містах. Прохання до людей, поліції, як тільки воно десь засвітиться, дайте знати місцевим атовцям, затримайте того «санітара»! Хлопці пояснять чому погано так робити!» - пишуть у спільноті.

Леся, 05.04.2018 10:29