Нещасний випадок і жахливий збіг обставин: Чиновники про каліцтво студентки під час відкриття головної ялинки

Під час відкриття головної ялинки в Івано-Франківську не використовували піротехніку, а так звані, холодні фонтани, які використовують у закритих приміщеннях, як наприклад, у театрі чи на весіллях. Про це говорить міський голова Руслан Марцінків.

Чиновники називають травмування студентки Світлани Тимчук жахливим збігом обставин та нещасним випадком.

Сама Світлана, не вірить, що когось, хто винен у тому, що вона, фактично, втратила зір на лівому оці, покарають. Наразі дівчина шукає лікарів за кордоном, які могли би відновити їй зір на одному оці, бо українські медики кажуть, що медицина наразі є безсилою, і дівчині доведеться оформляти інвалідність.

Нагадаємо, 19 грудня, під час відкриття головної ялинки Івано-Франківська частина святкового феєрверку полетіла у натовп і влучила у 17-річну дівчину, її госпіталізували. Чиновники при цьому стверджують, що всі заходити безпеки були дотримані.

За словами представника студентів Фараджева, у дівчини забій м'яких тканин, крововилив у мозку та струс.

Студенти не розуміють, чому під час такого свята не чергували медики.

Міський голова Руслан Марцінків повідомив про те, що зараз здоров’ю дівчини нічого не загрожує, місто оплатить її лікування. Окрім того, він додав, що двоє чиновників отримали догани.

Студенти заявили, що міський голова збрехав, розповідаючи про стан здоров'я студентки. Вони кажуть, що дівчина досі в реанімації. Окрім того, вони вимагають від Марцінківа негайно звільнити двох вископосадовців.

Леся, 19.02.2018 09:55Вибір редакції

Найпопулярніші новини