Оточення Порошенка усвідомлює, що нині закладається прецедент до чергового революційного зриву - активіст

Шоу, яке нині українська влада навколо особи лідера партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі вказує на зародження паніки серед можновладців, про це в коментарі «Малакаві» відзначив громадський активіст Михайло Андрійович.

«Оточення Порошенка прекрасно усвідомлює, що нині закладається неабиякий прецедент до чергового революційного зриву. Якщо частина оточення Януковича мала змогу отримати примісток в тій же Росії – в разі ескалації ситуації оточенню Порошенка це «світить» в меншій степені… Влада обвинувачує Саакашвілі у всіх гріхах проти неї (влади тобто). В той же час, зовсім упускається той факт, що сам Порошенко запропонував грузинській команді влитися в українські управлінські структури різних рівнів. На певному етапі це прийшлося до смаку суспільству, яке повірило у намір проведення кардинальних реформ. Та, на ділі, все виявилося блудом. Саме Саакашвілі в голос заявив про те, що «король таки голий»… методи правління Порошенка мало чим різниться від правління Януковича», - відзначив Андрійович.

Окрім того, за його словами, смішно виглядає спроба «нашивати» на Саакашвілі нині ярлик «московського шатуна», хоча і робити із нього месію для українського народу теж не варто.

Леся, 06.12.2017 10:11

Loading...
Loading...