Дерев’янко: Відставка голови МВС Арсена Авакова – вже перезріле питання

Відставка голови МВС Арсена Авакова – вже перезріле питання, про це у Фейсбуці написав нардеп від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

«Ще минулого року я став співавтором постанови ВРУ про звільнення Авакова. Аваков не зробив реальних реформ у МВС і не викорінив корупцію у відомстві. Яскравий приклад – придбання рюкзаків за ціною близько 3000 грн, собівартість яких 500 грн, тобто вища в ШІСТЬ разів. Або придбання планшетів для Нацполіції оптом за ціною, що в ДВА рази вища від роздрібної ціни в інтернет-магазинах. На кожному планшеті завищено ціну на 2000 грн, загалом - більше 8 млн грн. «Дахування» МВС незаконних казино та ігрових салонів під виглядом комп’ютерних клубів», - відзначив нардеп.

За його словами, він сприяв повному провалу переатестації в поліції, сховавши це за естетично-красивим фасадом реформи патрульної поліції, а всі справжні реформатори пішли з поліції.

«На совісті Авакова кривава трагедія у Княжичах, коли через перестрілку загинуло п’ять правоохоронців. За це не понесено жодної відповідальності. В Україні рекордні обсяги нелегальної зброї через те, що Аваков є антилобістом зброярського законодавства. Взагалі рівень злочинності зашкалює, а міністр маніпулятивно виправдовує свою безпорадність закриттям нерозкритих злочинів. Такий міністр просто не зможе змінити стан справ у МВС. У мене все», - написав нардеп.

Леся, 07.11.2017 17:01Вибір редакції

Найпопулярніші новини