Президенту запропонували внести законопроект про антикорупційний суд, як невідкладний

Голова Верховної Ради Андрій Парубій знайшов формальну причину, щоб виправдати небажання президента Петра Порошенка внести законопроект щодо створення антикорупційного суду, про це у Фейсбуці написав нардеп від Прикарпаття Юрій Дерев’янко. За його словами спікер  посилається на норму регламенту, яка забороняє вносити новий законопроект допоки не зняті з розгляду попередні, які вже внесені в порядок денний.

«Думаю, президент саме на такий сценарій і розраховував, даючи доручення своїм вірним посіпакам у Верховній Раді голосувати за включення в порядок денний законопроектів про антикорупційний суд. А тепер буде нам розказувати, що «хочу, а не можу – депутати погані». Хочу сказати, що це виключно формалізм, який владна коаліція постійно порушує. Коли їм не треба вносити законопроект - говорять що закон про регламент їм заважає, коли треба вносити законопроект - то порушують закон про регламент! Чого вартий кейс з блискавичного призначення генеральним прокурор «юриста» Луценка. Можуть, якщо захочуть. І регламент не заважає», - відзначив нардеп.

Він запропонував президенту внести як невідкладний свій законопроект в перші хвилини початку роботи Верховної Ради у вівторок, 7 листопада. А тоді депутати проголосують про зняття з розгляду своїх законопроектів.

 

 

Леся, 26.10.2017 08:59