Команда «Бар’єр». Прикордонники заблокували кордон, бо чекали на Саакашвілі - нардеп

Кордон з Польщею штучно заблокували, чекають на приїзд колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, про це у Фейсбуці написав народний депутат від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

За його словами, сталося це на пункті пропуску "Краковець" на кордоні з Польщею - за прямою вказівкою з Адміністраціі президента. Вони думали, що Михайло Саакашвілі перетинатиме сьогодні кордон.

«Прикордонники дали команду "Бар'єр", повідомивши, що якась людина втекла! Це означає припинення випуску і впуску автомобілів з та на прикордонний пункт. Вони застосували спеціальний пристрій для блокування руху автомобілів. Всупереч закону мій автомобіль, як народного депутата, обшукували, шукаючи Михайла... в багажнику Після того штучно створили хаос в черзі, заблокували автобусами кільце. І хоча сам пункт пропуску пустий, людей змушують стояти в багатокілометровій черзі. Навколо багато працівників СБУ, а машини прикордонників прочісують поля навколо митниці в пошуках Михайла Саакашвілі  Це порушення не тільки українського законодавства, а ще й міжнародних угод про роботу пункту пропуску. А також знущання над сотнями людей, які не можуть нормально перетнути кордон», - повідомив нардеп.

Леся, 05.08.2017 09:16Фоторепортажі

Вибір редакції