Тверезий Франківськ: У деяких магазинах продають алкоголь та тютюн неповнолітніх

8 червня робоча група продовжила свою діяльність по боротьбі із незаконним продажем алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім, повідомляють у групі Тверезий Франківськ.

Цього разу під приціл групи потрапила вулиця Юності та Автоливмашівська. В ході роботи факт продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім було виявлено в магазині "Продукти" за адресою: вул. Автоливмашівська, 179, с. Хриплин, м. Івано-Франківськ. За інформацією місцевих мешканців нещодавно зазначений магазин опинився в центрі скандалу, який закінчився летально для однієї із жінок, яка вирішила придбати в ньому алкоголь. Медичним висновком засвідчено факт смерті пов'язаний із алкогольним отруєнням. Безсоромним продажем алкоголю дітям "прославився" також магазин "Джем" за адресою: вул. Юності, 1а, де продавець продав алкоголь і тютюн неповнолітньому, а коли побачив, що до магазину прямують представники робочої групи накинувся на неповнолітню особу і силою вирвав зазначені товари із рук поклавши їх на місце за прилавок.

«Прибувши на місце події продавець заперечував факт продажу і лише після приходу представників ювенальної превенції, патрульної поліції та свідчень випадкових очевидців визнав свою провину. За даними фактами складено адміністративні протоколи за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними», - сказано у групі.

Леся, 12.06.2017 12:04