Росія одержить потужний пропагандистський механізм впливу – політолог про активіст влади довкола кримського питання

Остання активність української влади довкола Кримського питання свідчить про те, що це питання для неї закрите остаточно, і вони не припускають самої можливості відновлення української юрисдикції над Кримом, вважає політолог Петро Олещук.

«Звісно, Кримсько-татарська автономія, засудження Сталіна та перспективи реституції - це добре, але... Уявіть собі, що Крим повернувся, і ми маємо все це реалізувати на практиці.
Це означатиме, що замість однієї проблеми (відновлення влади, вирішення питання колаборантів) ми матимемо десятки проблем (реституція, узгодження питань відносин національностей, проблеми міжетнічних зіткнень і т.д.)»,
- вважає політолог.

На його думку, тепер Росія одержить дуже потужний пропагандистський механізм впливу.

«Мовляв, так, ми нічого не зробили корисного для Криму, але якщо підемо ми - прийдуть татари та все у вас повідбиратимуть. Фактично, ми надаємо залізобетоннні аргументи Путіну для легітимізації своєї присутності у Криму в якості "гаранта міжетнічного миру".

Зрозуміло, українська влада навряд чи робила би усе заради того, аби ускладнювати собі життя.
З цього я роблю висновок, що щонайменше за каденції нинішнього президента ніхто не розглядає саму можливість повернення Криму бодай як теоретичну реальність.

Якщо це так, то все стає зрозумілим. Крим - це лише інструмент заробляння внурішньо- та зовнішньополітичних балів. Мовляв, ми такі молодці - захищаємо інтереси корінного населення. Дайте нам за це допомоги», - написав Олещук.

 

Леся, 19.05.2017 08:29Вибір редакції

Найпопулярніші новини