Щоби убезпечити пішоходів. Розпочинаються роботи з облаштування піднятого пішохідного переходу навпроти школи №19

Сьогодні, 10 квітня, розпочинаються роботи з облаштування піднятого пішохідного переходу навпроти центрального виходу зі школи №19 (вул. Хоткевича, 56). Про це повідомляють у спільноті Комуналка ІФ.

Проектно-кошторисна документація була розроблена Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою наприкінці минулого року. 

«Слід зауважити, що з міського бюджету на цей об'єкт не буде витрачено жодної гривні, оскільки міська рада здобула перемогу у спільному проекті ПРООН та Європейського Союзу "Доступний Івано-Франківськ". Відтак, будівництво об'єкту здійснюється в рамках програми доступності для людей з особливими потребами.  Як повідомлялося раніше, пряма і широка ділянка вулиці Хоткевича в районі школи №19 була потенційно небезпечною для пішоходів, а особливо дітей. 10 листопада минулого року на цьому місці трапилася ДТП, постраждав школяр», - сказано в повідомленні.

Після облаштування піднятого пішохідного переходу, усі водії, минаючи школу, змушені будуть скидати швидкість до 10-15 км/год. Це дозволить мінімізувати ризики виникнення небезпечних ситуацій, в яких можуть постраждати діти. 

Леся, 10.04.2017 10:33Вибір редакції

Найпопулярніші новини