Восени Україну очікує масштабна геополітична битва з дуже високими ставками -політолог

Восени Україну очікує масштабна геополітична битва з дуже високими ставками, про це у Фейсбуці пише політолог Сергій Таран.

«Після того як до Москви остаточно дійшло, що на кремлівський сценарій («вибори» в ОРДЛО, амністія для орків) , Україна не піде, Московія нав’язує новий формат вирішення українського питання без участі Києва – в Кремлі переконані, що Захід буде більш поступливим. І Захід справді заявляє про необхідність «компромісів», і Заходу справді зараз не до України (тероризм, євроскептицизм, вибори в США )», - написав Таран.

Проте, за його словами, Україна все ж наполягатиме на нормандському форматі, а як план Б  – миротворча місія як альтернатива невиконанню Москвою мінських угод.

«Ціна осінньої битви - висока – доля санкцій щодо РФ з одного боку та доля українського суверенітету з іншого. Розуміючи цю ціну, Кремль готує світ до свого плану Б – в ОРДЛО і до українських кордонів стягуються війська… Частина українського політикуму теж «готується» до осіннього політсезону: на осінь в столицю стягуватимуться всілякі «тарифні майдани» та ресурси для парламентських потрясінь», - вважає політолог.

Леся, 29.08.2016 09:56Вибір редакції

Найпопулярніші новини