Наді краще вже припинити популізм, бо скоро перевершить свою лідерку політсили – громадський активіст

Контекст порозуміння з місцевими необхідний, це безумовно. Але коли річ заходить за вибачення перед сепаратистами - це абсурд, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав франківський громадський активіст Максим Кицюк.

«Чи уявляєте ви, щоб таке було в іншій країні, яка потерпає від анексії частини території та сепаратизму й втручання іншої держави на її територію? Потрібно буде поговорити з мирним населенням, так. Я знаю, я бачив і спілкувався з людьми, які постраждали від перехресного вогню. Це дійсність, це - війна. І частина цих людей усвідомлює, що заради перемоги над ворогом потрібно жертвувати чимось. І, нажаль, нашими співвітчизниками і співвітчизницями. Проте, спочатку суцільний контроль над кордоном, покарання винних та ретельна робота з відновлення наших територій. Потім діалог, ясна річ, лише з мирними, які терпіли та потерпали. В одному ряду з сім'ями поранених та загиблих. З психосоціальною допомогою військовим та мешканцям лінії зіткнення. Але сепаратистам кара. Закону та небес», - написав Кицюк.

Окрім того, народному депутату від «Батьківщини» Надії Савченко він радить відійти від популізму.

«А Наді краще вже припинити популізм, бо скоро перевершить свою лідерку політсили. Бо іноді, як вчив нас корпоративний меседж Орбіту, краще жувати, ніж говорити. Бо геройство тоді України впаде ще нижче. Якщо й надалі просуватиметься латентна позиція Кремля вустами Героїні України», - написав Кицюк.

Нагадаємо, Надія Савченко закликала українців попросити вибачення перед жителями окупованих територій.

Леся, 24.07.2016 20:06Вибір редакції

Найпопулярніші новини