Сертифікати ЗНО будуть дійсні щонайменше два роки - Міносвіти

Сертифікати ЗНО 2016 року будуть дійсні щонайменше два роки, адже кількарічний термін дії сертифікату – це європейська та світова практика, написала на своїй сторінці у Фейсбуці міністр освіти Лілія Гриневич.

«Минулого 2015-го року в Україні була змінена методика визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання і вже другий рік поспіль запроваджено поріг «склав/не склав», як у міжнародних тестах. Ця методика показала свою дієвість і цього року буде продовжена. Це означає, що ті, хто пройде ЗНО цього року, зможуть скористатися своїми сертифікатами у вступній кампанії 2017 року», - написала Гриневич.

За її словами, відповідні норми будуть закладені в умовах вступу до вищих навчальних закладів на 2017 рік, які будуть затверджені і оприлюднені восени.

«Поки ми продовжуємо наукову і експертну дискусію, скільки саме років буде дійсний сертифікат ЗНО, але щонайменше 2 роки – це можна сказати точно. Якщо дитина склала ЗНО, ми маємо дати їй вибір: усвідомлено прийняти рішення про вступ до вишу або відкласти його на рік, відпочити чи попрацювати», - відзначила Гриневич.

Леся, 11.05.2016 19:53Фоторепортажі

Вибір редакції