Путінських байкерів пропустили через Закарпаття за сприяння депутатів пов’язаних із Медведчуком - політик

Російським байкерам із «Нічних вовків» сусідня Польща офіційно заборонила в’їзд на свою територію, а Україна, у якої Росія забрала частину території такого рішення не прийняла, написав на свої сторінці у Фейсбуці політик, колишній народний депутат від Прикарпаття Олександр Доній.

«З приводу "вовків" - путінських байкерів, що проїхали через Україну (Закарпаття) у Словаччину. Польща російських пропагандистів не пустила, а Україна - залюбки! Соцмережі вибухнули справедливим гнівом на кількох депутатів Закарпатської облради, пов'язаних з Медведчуком і колишніми ригами, які сприяли проїзду», - написав Доній.

За його словами, гнів справедливий, проте забороняти проїзд російським байкерам українською територією необхідно було на державному рівні.

«Польща, у якої Росія не вкрала територію і кілька тисяч життів за останні 2 роки, приймає рішення на державному рівні, внісши путінських байкерів до списку персон нон-ґрата (не в'їзних). Україна, у якої Росія вкрала території і вбила тисячі громадян на  державному рівні цього не робить. Ви досі певні, що це "випадковість"? Ну-ну. А Україна і далі, тим часом, буде прохідним двором для російської агентури», - написав Доній. 

Леся, 06.05.2016 17:45