Банкова в Закарпатті робить ставку на Медведчука - політолог

Місцеві вибори несуть несподіванки для виборців. Є погані новини для тих, хто сподівався на зміни.

«Найцікавіше відбувається в іншому принциповому для Банкової регіоні - на Закарпатті. В Мукачеві, на противагу "Єдиному Центру" Банкова, від проекту "Відродження" виставляє недалекого родича Медведчука Івана Чубирка. В Ужгороді - небачений компроміс. Москаль, Медведчук і Порошенко зійшлися на кандидатурі Сергія Ратушняка. Хороша новина, для всіх, хто встиг заскучити за політичними фріками, і погана для всіх, хто сподівався на зміни. Особливо ця новина є сумною для ужгородців. Окрім того, за моєю інформацією, в області на Банкову працюватиме знаменитий депутат Ланьо. Працюватиме, як людина з досвідом системного підкупу виборців, для чого у Ланя давно працює добре налагоджена мережа наркоторговців. Ось вам відповідь на питання, чому до нього ні в кого не виникає питань.

Висновок з цієї історії дуже простий - Банкова, на противагу команді Балоги, робить ставку на Медведчука. Вибір, скажімо так, далеко не в інтересах України. У свій час так само діяв Янукович, коли висунув на виборах в Закарпатську облраду того ж Івана Чубирка проти Андрія Балоги. Тоді Януковичу-Медведчуку не вдалося перемогти Балогу навіть попри те, що на їх стороні була міліція, криміналітет і прямий підкуп виборців.

Головний висновок з цього всього - це те, що історія таки розвивається по спіралі. Закінчення місцевих виборів стане початок політичних процесів, які здивують багатьох», - написав на своїй сторінці у Фейсбуці політолог Юрій Палійчук.

Леся, 12.09.2015 19:07