У Франківську стіни будинків розмальовують рекламою синтетичних наркотиків

В Івано-Франківську на стінах будинків почали з’являтися написи із позначкою «сіль» та адресою сайту.

Про це пишуть у спільноті Жити у Франківську.

Там відзначають, що сіль - це синтетичний наркотик, який виробляється в Китаї.

«Є дуже багато його різновидів, постійно виробляються нові сполуки, через це в багатьох країнах виникла проблема вносити солі до реєстрів наркотичних речовин. В Харкові, наприклад, таких графітті є навалом, є ларьки "сухофруктів", які колись громив вродє Правий сектор», - пишуть у спільноті.

Найбільше таких написів є у районі Короля Данила та вулиці Романа Гурика.

«По моїм спостереженням "графітчики" проходять вулиці по декілька раз, кожного разу міняють вид та колір шрифта. Оновлюють надписи через один-два тижні. Вандали малюють як на нових будинках, так і на старих», - пишуть у спільноті.

На думку франківців, дієва боротьба з таким вандалізмом - миттєве зафарбовування адреси службами ЄРЦ; реакція міліції на такий вандалізм; дії небайдужих громадян, які випадково можуть зловити вандалів.

«До речі, наш мер живе в районі де навалом цих надписів і жоден з них не затертий. Те саме можна сказати і про ВО Свобода, які контролюють міськраду і ЄРЦ; сумніваюся, що жодний з міських депутатів чи активістів, які йшли до озера не бачили цих надписів. Чи міліціонерів, які йдуть з Бельведерської на патрулювання на озеро. Одним словом, нема газди в місті», - пишуть у спільноті.

 

Леся, 28.06.2015 16:09