Приватні особи взяли кредити, а тепер палять шини. Це задзеркалля якесь – нардеп

Народний депутат Володимир Арєв не розуміє, чого деякі українці намагаються вирішити свої проблеми за рахунок бюджету.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Просто задзеркалля якесь! Приватні особи взяли у приватних банків валютні кредити без, навіть, прогнозованих валютних доходів, а тепер палять шини під парламентом щоб їм вдвічі знизили курс за рахунок платників податків та вкладників банків. Щиро вважають себе правими! Інші приватні особи вклали гроші в шахрайські будівельні схеми Войцеховського, який ставив коробки без жодного документу, але під кришуванням наближених до Януковича людей та прокуратури і вводив в експлуатацію підробними рішеннями судів інших областей. Коли нова влада сказала оголосила боротьбу з незаконними будівництвами, пішли тримати за горло не шахрая, а шантажувати владу наметами і шинами. Те саме власники незаконних МАФів, які зубами вигризають право далі незаконно торгувати. Причому всі перераховані страшенно агресивні», - каже політик.

За його словами, він прекрасно розуміє європейських політиків, які не поспішають мати справу з Україною.

«Я розумію Меркель та Олланда, які все це бачать і поки не дають нам європерспективи. Я б на їхньому місці ще й капцями відмахувався. Але радує, що кількість адекватних людей, які протидіють агресивному популізму та нахабству, стає дедалі більше. Шлях до Європи тяжкий, але не є нездоланний. Переможемо!» - каже Володимир Арєв.

Нагадаємо, ставлення до валютних позичальників у країні не однозначне. Наприклад, нардеп від Прикарпаття Юрій Соловей підтримує валютних позичальників у їх вимогах.

Леся, 27.05.2015 07:17