Прикарпатські правоохоронці знайшли двох зниклих дітей

16-річну дівчинку з Тисменицького району правоохоронці відшукали аж у Львові, а 3-річного хлопчика на Коломийщині, на жаль, знайшли втопленим.

Про зникнення юнки з приміського села в Тисменицький райвідділ міліції повідомив її батько учора по обіді. Чоловік розповів, що дочка, не попередивши нікого, пішла з дому ще вранці. Як з’ясували працівники кримінальної міліції у справах дітей, дівчинка, яка має проблеми у спілкуванні через вади слуху, самовільно залишила дім та поїхала до знайомого у сусідній обласний центр. Там її й знайшли правоохоронці та повернули батькам.

В іншому випадку зниклу дитину, як не прикро, виявили вже без ознак життя. 3-річний хлопчик, який з матір’ю гостював у тітки в одному з сіл Коломийського району, вийшов з подвір’я на вулицю та пішов у невідомому напрямку близько полудня. За деякий час зникнення дитини виявили родичі та самостійно розпочали пошуки.

Утім згодом вони все ж звернулися за допомогою до працівників міліції. Прочісуючи беріг річки Сопівка, яка тече через село, правоохоронці та селяни виявили тіло малолітнього хлопчика зачепленим за дерево у руслі ріки

Леся, 13.04.2015 14:07Вибір редакції

Найпопулярніші новини