На Прикарпатті перебуває понад 200 осіб з південно-східних регіонів і Криму, дехто з них хоче проживати в області постійно

На сьогодні в області згідно з офіційним реєстром тимчасово проживає 168 осіб з південно-східних регіонів та АР Крим, в тому числі, 89 дітей, повідомили на прес-конференції в облдержадміністрації представники Координаційної ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій.

Окрім того, на Івано-Франківщині нині мешкають 80 приїжджих, які відмовилися від реєстрації.

«Приймаючи людей, ми продовжуємо працювати за схемою «єдиного вікна», коли приїжджі можуть швидко зареєструватися та отримати будь-яку допомогу, – зазначив радник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. – Також активізували співпрацю з районними радами і державними адміністраціями. Вже визначено певні місця, де можемо розмістити для постійного проживання людей, вирішується й питання працевлаштування».

Як зауважив Сергій Адамович, очікуючи на прибуття осіб, які опинилися в зоні конфлікту, на Прикарпатті зарезервували місця для їх перебування, зокрема, в оздоровчому комплексі «Лімниця» (с. Вістова Калуського району). А працівники обласного дитячого санаторію «Ясень», що на Рожнятівщині, готуються приймати дітей військовослужбовців, які наразі перебувають у Херсонській області. У закладі матимуть змогу оздоровитися загалом 120 дітей.

Тим часом 21 особа і 12 родин з південно-східних областей і Криму висловили бажання проживати на Івано-Франківщині упродовж тривалого часу або навіть постійно. 

«Для цього визначено два райони, Снятинський і Коломийський, у населених пунктах яких є необхідні будинки, - наголосила співголова Координаційної ради Леся Аронець. – Хочемо провести нараду з тими сім’ями, які зголосилися на постійне перебування, продовжимо їх супровід, пов’язаний із соціальними виплатами, медичним обслуговуванням, працевлаштуванням»

За словами Лесі Аронець, в області вже вдалося працевлаштувати четверо приїжджих.

Леся, 02.04.2014 09:16Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини