До постраждалих від рук Беркуту не можуть потрапити навіть їхні батьки - Чернега

Народних депутатів від опозиції не пустили до Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Братиславській, де утримують під вартою 6 засуджених осіб, які постраждали під час акцій протесту на Майдані Незалежності та під Адміністрацією Президента. Про це повідомив народний депутат фракції «УДАР» Роман Чернега, який разом з іншими депутатами від опозиції намагався відвідати постраждалих.

«До постраждалих не можуть потрапити навіть їхні батьки, які приїхали до лікарні», - повідомив Чернега.

«Ударівець» додав, що лише одному із заарештованих вдалося поспілкуватися з адвокатом.

«Адвокат розповіла нам, що хлопець був прикутий наручниками, а спілкуватися з підзахисним адвокату довелося у присутності двох конвоїрів, що є грубим порушенням закону», - зазначив Чернега.

Народний депутат також повідомив, що до арештованих не пустили народних депутатів, які вимагали надати їм можливість зустрічі з постраждалими від дій «Беркута».

«Слідчий категорично заявив, що не бачить необхідності народним депутатам зустрітися із заарештованими та оглядати палати, де тримають хлопців», - зазначив нардеп від «УДАРу».

Роман Чернеча зазначив, що зараз народні депутати від опозиції їдуть до Генпрокуратури, де вимагатимуть дозволити і батькам заарештованих, і адвокатам, і народним депутатам зустрітися із засудженими.

Леся, 06.12.2013 10:11Вибір редакції

Найпопулярніші новини