Організаторів скандального штурму ОДА виключили зі штабу національного спротиву

Про це повідомив під час прес-конференції керівник регіонального штабу національного спротиву в Івано-Франківську Василь Попович. Він наголосив, що штурм ОДА - приватна ініціатива Андрія Подільського та Василя Абраміва, членів організації "Тризуб", що входить у "Правий сектор".

"Ми неодноразвоо наголошували на віче, що наша акція протесту є мирною, - підкреслив Василь Попович. - Крім того, у будівлі ОДА щодня відбуваються засідання страйкового комітету. Білий будинок і так є нашим, його не потрібно захоплювати. Хлопці не врахували місцевої ситуації. а свої дії пояснили тим, що вони отримали наказ із Києва".

Доля третього організатора штурму депутата обласної ради Віктора Неміша, який є членом ВО "Свобода" буде вирішуватися на партійному з'їзді, оскільки Неміш не був членом штабу національного спротиву, зауважив Попович.

За інформацією керівників штабу, організатори штурму не заспокоїлися і, ймовірно, готують подальші провокації з застосуванням штурму адмінбудівель.

"Вони не врахували місцеву ситуацію, а виконали накази зверх". Ігор Росипайло додав, що цей інцидент варто розглядати в контексті того, що сьогодні відбувається спроба дискредитувати Івано-Франківськ як патріотичний край, дискредитувати людей, які сповідують націоналістичну ідеологію та носять червоно-чорні пов’язки.

Леся, 03.12.2013 17:11Вибір редакції

Найпопулярніші новини