Івано-Франківські будівельники зобов‘язані підняти рівень заробітних плат - податкова

Івано-Франківські будівельники зобов‘язані підняти рівень заробітних плат.

На цьому наголосила під час зустрічі з суб‘єктами господарювання будівельної галузі заступник начальника міської ДПІ Олена Мухіна

Вона повідомила присутніх, що, відповідно до правил визначення вартості будівництва, затверджених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, рекомендований рівень середньомісячної заробітної плати для визначення вартості будівельних робіт складає 3400 гривень. Цей рівень відповідає середньому розряду складності таких робіт при їх виконанні у звичайних умовах. 

Водночас, за оперативними даними, згідно поданої звітності за ІІ квартал поточного року (форма №1-ДФ), 123 будівельні фірми виплачували зарплату найманим працівникам в середньому 1250 грн. на місяць. З них 55 – нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

Олена Мухіна наголосила на неприпустимості такого явища. Вона рекомендувала керівникам підприємств будівельної галузі вирівняти показник нарахованих заробітних плат з середньо галузевим.

Посадовиця також застерегла, що матеріали щодо порушення трудового та податкового законодавства при виплаті заробітних плат найманим працівникам в обов‘язковому порядку скеровуються до Прокуратури міста для вжиття відповідних заходів.

Леся, 12.08.2013 09:17Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини