Заява про вчинення злочину

 

З А Я В А

про вчинення злочину

 

02.07.2013р. я на законних підставах відвідував свого підзахисного у слідчому ізоляторі Івано-Франківська. Зустріч із ув’язненим розпочалась о 15.00 год. та закінчилась о 16.45 год., після цього до 19.00 год. працівники Івано-Франківського СІЗО, - зловживаючи та перевищуючи свої  владні повноваження, - незаконно утримували мене у зовні закритому слідчому кабінеті СІЗО, - без пояснення причин, без засобів зв’язку, без води  та права виходу в туалетну кімнату. На мою вимогу жоден з працівників СІЗО не представився і документів не пред’явив. При цьому керівництво СІЗО допустило службову недбалість, не вживаючи заходів до припинення незаконних дій підлеглих.  На мої усні скарги ніхто не реагував тоді і в даний час письмові запити та скарги прийняти відмовляються. Протягом всього часу незаконного утримання я стукав у двері слідчого кабінету з вимогою про пояснення причин перешкод у вільному виході. За службової недбалості керівництва СІЗО, - мовчазне та незаконне утримання (фактично позбавлення волі) продовжувалось до приїзду начальника ВБНОН Івано-Франківської області В.Шнуренка, який влаштував принизливий особистий обшук мне, як адвоката із застосуванням відео зйомки. В подальшому мене примусово доставили та незаконно утримували у приміщенні МВ УМВС м.Івано-Франківська. Там, зловживаючи та перевищуючи свої службові повноваження, -   відносно мене працівники УМВС вчиняли незаконні, принизливі дії, зокрема змусили роздягнутись догола, погрожували обшуком в квартирі та робочому кабінеті. При цьому пропонувалось припинити кримінальне переслідування відносно мене по факту збуту наркотичних речовин у випадку моєї відмови від здійснення захисту обвинувачених. З цього приводу окрема скарга подана в Генеральну прокуратуру України.

Виходячи з мовчання керівництва СІЗО Івано-Франківської області складається враження про змову певних працівників СІЗО із працівниками ВБНОН УМВС Івано-Франківської області по вчиненню перешкод у здійсненні мною адвокатської діяльності по захисту інтересів громадян, які обвинувачуються у вчиненні злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних речовин.

Протягом 10 днів я не отримав від керівництва СІЗО жодного повідомлення або пояснення причин позбавлення мене права на вільне пересування та жодних пояснень від працівників УМВС.

В діях працівників слідчого ізолятора та УМВС Івано-Франківської області вбачаються ознаки злочинів передбачених ст.ст. 364, 365, 367, 373, 397  КК України, крім того вчиненими діями було принижено мою честь та гідність як людини, адвоката та журналіста.

На даний час закінчився строк для прийняття рішення по даному факту, але жодного повідомлення з цього приводу я не отримав.Адвокат                                                        Мельник С.В.

 

15 липня 2013 року

Леся, 15.07.2013 16:26Вибір редакції

Найпопулярніші новини