ПриватБанк продав більше мільйона електронних квитків

У травні 2013 року через сервіс продажу електронних квитків ПриватБанку було продано більше 100 тисяч квитків на транспорт, у тому числі 91 тисяч іменних залізничних квитків. Всього ж з початку роботи  сервісу ПриватБанку з продажу електронних квитків (лютий 2012 року), жителі України купили через каси та інтернет-сервіси банку вже понад 1,2 мільйона квитків на поїзди, літаки та автобуси.

"Купівля квитків на потяг через Інтернет або наш термінал стала кращим сервісом в Україні, сьогодні кожен третій електронний квиток на поїзд і кожен другий автобусний квиток продається через ПриватБанк, - говорить керівник Напрямки "Електронні квитки” ПриватБанку Христина Кармазіна. - Ми не просто надаємо можливість купити квиток, але і консультуємо клієнтів і забезпечуємо підтримку від моменту бронювання місця до посадки у вагон".

У ПриватБанку очікують майже двократного зростання продажів електронних квитків за підсумками відпускного сезону і впровадження системи посадки за електронними квитками на потяги категорії "Інтерсіті". При цьому, зростатиме обсяг продажу квитків через Інтернет - вже сьогодні більше 60% клієнтів банку купують квитки на поїзд через інтернет-банк і мобільний додаток  Приват24.

Крім того, з початком нового футбольного сезону можливість купувати у себе вдома або в офісі квитки на ігри улюбленої команди зможуть вболівальники не тільки дніпропетровського "Дніпра", але й інших грандів футболу - донецького "Шахтаря", київського "Динамо" і львівських “Карпат”.

На Івано-Франківщині від початку роботи сервісу івано-франківці придбали 3450 квитків на поїзд, автобус чи літак, у травні було продано 971.

Леся, 17.06.2013 10:11Фоторепортажі