Нелегалів у Росії хочуть зобов’язати працювати безкоштовно

Депутат від «Справедливої ​​Росії» Олег Нілов вніс до Держдуми законопроект, що передбачає введення обов’язкових робіт для порушників міграційного законодавства РФ

Про це повідомляє «Лента.ру».

Як стало відомо, документ передбачає поправки до Кодексу про адміністративні порушення, які дозволять накладати на нелегалів покарання у вигляді обов’язкових робіт терміном від 120 до 200 годин. Після виконання покарання порушники мають бути депортовані з Росії.

Як пояснив Нілов, депортація нелегалів тягне видатки з бюджету, у зв’язку з чим обов’язкові роботи можуть розглядатися як засіб відшкодування цих витрат. У пояснювальній записці також наголошується на необхідності встановлення більш ефективних механізмів міграційного контролю у зв’язку із збільшенням кількості порушень міграційного законодавства.

Зазначимо, за опублікованими у 2012 році даними Федеральної міграційної служби, в Росії перебуває близько трьох мільйонів нелегальних мігрантів. Переважну більшість із них становлять громадяни Узбекистану, України і Таджикистану, які відповідно до чинного законодавства РФ можуть перебувати на території Росії протягом трьох місяців.

Леся, 28.03.2013 11:17Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини