«Батьківщина» обіцяє акції непокори по всій Україні, якщо вимоги Юлії Тимошенко не будуть виконані

Об’єднана опозиція «Батьківщина» висловлює свою солідарність та повністю підтримує дії своїх політичних соратників – народних депутатів Олександри Кужель, Людмили Денісової та Тетяни Слюз, які приєдналися до акції громадянської непокори Юлії Тимошенко.
 
Їх мужній вчинок вже продемонстрував всій Україні та світу, що ніхто не має права безкарно і цинічно знущатися над жінками та їхньою гідністю, навіть якщо вони перебувають в ув’язненні та є політичними опонентами нинішнього злочинного та антиукраїнського режиму Януковича.
 
«Батьківщина» вимагає від влади негайно виконати всі вимоги учасників акції громадянської непокори: припинити незаконне відеоспостереження в палаті Юлії Тимошенко, відсторонити чоловіків від відеонагляду, припинити постійні принизливі особисті обшуки та огляди, забезпечити законне право лідера опозиції на телефонні дзвінки.
 
Виконання цих вимог повинно поширюватися не лише на Юлію Тимошенко, але й на всіх жінок, які перебувають в ув’язненні.
 
В протилежному випадку, масові акції громадянської непокори і солідарності із Юлією Тимошенко та жінками-депутатами, які приєдналися до неї, будуть розгорнуті Об’єднаною опозицією «Батьківщина» по всій Україні.
 
Ми також звертаємося до всіх міжнародних організацій, ОБСЄ, ЄС, Європарламенту, ПАРЄ з вимогою дати належну оцінку грубому порушенню прав і свобод жінок-ув’язнених в Україні, зокрема, прав і свобод лідера української опозиції Юлії Тимошенко.
 
Спільними зусиллями, проявивши свою солідарність, волю ми зупинимо це варварство і беззаконня по відношенню до жінок, яке неможливо уявити в цивілізованих країнах сьогодні, на початку 21-го століття, у самому центрі Європи.
Леся, 17.01.2013 15:14Вибір редакції

Найпопулярніші новини