В місті зменшили розмір заробітної плати 2874 підприємства

Сьогодні на оперативній нараді в міського голови начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Богдан Білик розповів про виконання заходів щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету.

За словами Богдана Білика, однією із проблем в Івано-Франківську є виплата заробітної платні на рівні або нижче мінімального встановленого розміру.

Так, станом на 1 вересня цього року 12854 працівники різних підприємств міста отримували зарплату на рівні або нижче мінімально встановленого розміру.

Як зазначає чиновник, на багатьох підприємствах люди працюють по 10-12 годин, а офіційно зачислені на 0,25 чи на 0,50 ставки і отримують мінімальну зарплату з тим, щоб було меншим відчислення податку доходу від фізичних осіб.

За словами Богдана Білика, під час проведеного опитування 54 % людей підтвердили, що отримують зарплату нелегально. Люди пояснюють це відсутністю альтернативи легального працевлаштування і отримання легальної зарплати. Крім того, розмір „чорної” зарплати перевищує розмір «білої» легальної зарплатні, а це важливий фактор при виборі місця роботи.

«З початку року було перевірено понад 1000 об’єктів господарювання і виявлено майже 800 неформлених найманих працівників», - повідомив начальник управління економічного та інтеграційного розвитку.

Леся, 13.11.2012 17:30Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини