Ректор ІФТУНГ просить депутатів виділити земельну ділянку для будівництва студентської поліклініки

Чергова сесія Івано-Франківської міської ради розпочалася із прохання  ректор Національного технічного університету нафти і газу Євстахія Крижанівського виділити для  університету земельної ділянки на вулиці Флотській.


На даній ділянці університет має намір збудувати студентську поліклініку, клуб, а також ряд малоповерхових 4 і 6 квартирних житлових будинків для молодих науковців ВНЗ.


«Для того, щоб  розвивати вітчизняну науку і перетворити Івано-Франківськ на осередок освіти нам потрібно зацікавити науковців до навчання а в аспірантурі. З кожним роком це зробити все важче. Молоді люди не мають гарантій. Тому, вчена рада університету прийняла рішення, що кожен науковець, який до 50-ти років захистить докторську дисертацію має бути забезпечений належними умовами проживання. Дана земельна ділянка зараз простоює, вона  знаходиться поблизу нашого університету і будівництво на ній таких будинків також сприятиме покращенню загального вигляду міста», - звернувся до депутатського корпусу Євстахій Крижанівський.


Окрім того, будівництво такого комплексу ректор обґрунтував не тільки соціальною, але й економічною вигодою для міста. Нині, університет є одним із найбільших платників податків.

Леся, 03.07.2012 14:05Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини