На даному етапі в нас запас води є ще на 6-7 днів - Сисак

Мешканці Івано-Франківська занепокоєні тим, що скоро можуть залишитися без води. Через сильні морози, які повністю скували річки кригою, рівень води впав на половину. Та як запевняє Володимир Сисак, начальник Черніївського комплексу водоочисних споруд, ситуація стабільна.

«Рівень води у річках через сильні морози впав наполовину. На нашому накопичувачі рівень теж впав приблизно на один метр. Зараз ситуація стабільна і вода подається повному об’ємі», - сказав Володимир Сисак.

Всім зрозуміло, що працівники водозаборів не можуть керувати погодою, проте вони щиро переконані, що на наступний тиждень прийде потепління і спаде напруга з водонакопиченням.

Якщо температура не підніметься, то запасів води вистачить ще на тиждень. Що ж буде, якщо морози триматимуться і надалі у «Водоекотехпромі» не беруться прогнозувати, натомість просять людей не панікувати і переконують, що води вистачить.

«При таких погодних умовах на мій погляд вода в місті буде, адже на даному етапі в нас запас води є ще на 6-7 днів, далі передають покращення погодних умов. Набирати людям воду не потрібно. Кожні дві години люди заміряють рівень води і на даний час протягом останніх трьох днів він залишається стабільним», - пояснив Володимир Сисак.

Леся, 10.02.2012 18:09

Loading...
Loading...


Фоторепортажі