Від тепер в Івано-Франківську ремонт житлового фонду буде здійснюватися на умовах співфінансування

Проведення поточного та капітального ремонту житлового фонду в Івано-Франківську від тепер буде здійснюватися за новою схемою.

Так, цього року, всі роботи будуть виконуватися на умовах співфінансування, а у квартирну плату більше не входитять витрати на поточний ремонт. Залежно від вартості ремонту з міського бюджету планують  на  10-50% покривати кошторис.

«Чим об’ємніші  роботи, і чим більше коштів вони потребують, тим вищий відсоток вартості ремонту буде сплачений за рахунок міського бюджету», - пояснив директор КП «Єдиний розрахунковий центр» Вадим Войтик.

План-графік передбачає виконання робіт у 578 будинках Івано-Франківська, зокрема, ремонт даху – 185 об’єктів, 672 системи підвальних інженерних мереж, близько 500 під’їздів, понад 400 стояків водо - та теплопостачання, 145 електрощитових. На проведення цих робіт потрібно 70 мільйонів гривень, проте з міського бюджету виділили тільки 10.

Як зазначає Вадим Войтик, КП «ЄРЦ» переконане, що значна частина мешканців відмовиться від їхньої допомоги та самостійно проведе ремонти, тим будинкам, що залишаться, доведеться розраховувати на щасливий випадок долі.

«Ми поки не знаємо, у яких будинках проведемо ремонтні роботи, адже на всіх грошей не вистачить. Правозахисник Тетяна Монтян порадила нам провести лотерею та визначити щасливі будиноки», - додав Вадим Войтик.

Леся, 08.02.2012 16:58Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини