Пропозиція ДКП «Електроавтотранс» може стати частиною національний проект «Екологічно чистий енергоефективний громадський проект»

Івано-Франківська міська рада надала для включення в національний проект «Екологічно чистий енергоефективний громадський проект» пропозицію ДКП «Електроавтотранс» «Розвиток контактної мережі і оновлення рухомого складу електротраспорту», загальна вартість якої складає 115,5 млн. грн. Про це повідомила міська рада.

Реалізація проекту комунального підприємства передбачає зростання протяжності контактної мережі на 6,5 км, впровадження нових тролейбусних маршрутів (з будівництвом тягових підстанцій) та модернізацію рухомого складу підприємства.

Також нагадаємо, що відповідно до «Програми розвитку комунального транспорту міста Івано-Франківська на 2012-2016 роки» планується оптимізація, розвиток та розширення маршрутної мережі пасажирського транспорту загального призначення та переоснащення міського пасажирського транспорту. На ці заходи планують витратити 143,8 мільйони гривень.

Леся, 12.01.2012 12:15Фоторепортажі