В Івано-Франківську до Дня перемоги пройде парад

Відповідно до рішення начальника Івано-Франківського військового гарнізону полковника Ігоря Боловицьких та розпорядження голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка 9-го травня центральними вулицями столиці Прикарпаття, як і минулого року, пройде урочистий марш військових та інших силових формувань, що мають свої підрозділи на території області.

«Загалом проходження складатиметься з 8-ми парадних розрахунків по 25 чоловік в кожному, а також знаменної групи та гарнізонного оркестру, - розповів заступник начальника Івано-Франківського гарнізону з виховної роботи майор Любомир Демчук. – В урочистому марші візьмуть участь представники обласного військкомату, авіаційних частин, МНС та МВС,  а також Надвірнянського військово-спортивного ліцею з посиленою фізичної підготовкою».

Зараз вже відбулись перші тренування по злагодженню розрахунків. Загалом керівництво гарнізону оцінило стройовий вишкіл вояків як добрий, але до дня святкування відбудеться ще кілька тренувань, під час яких солдати та офіцери будуть вдосконалювати свій «парадний крок».

 За сценарієм, відкриватиме цей своєрідний парад Держаний Прапор України, а військові авіатори йтимуть під своїм бойовим прапором, який 27 січня 2010 року був вручений  їм від імені Президента України.  На питання про можливі провокації та політичне забарвлення дійства майор Любомир Демчук зазначив: « Ми – військовослужбовці незалежної України. Наше покликання – захищати та берегти всіх громадян нашої держави, незалежно від їх політичних чи якихось інших переконань. І ми не робимо різниці між героями, що визволяли нашу державу від німецько-фашистських загарбників. Я вважаю, що 9-те травня – це свято для всіх людей, хто боровся проти фашизму».

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Леся, 05.05.2011 13:35Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини