Рожко заявляє, що не є членом Партії регіонів і адмінресурсу не використовує

Ситуація навколо виборів ректора Івано-Франківського національного медичного університету з кожним днем набирає все більших обертів.

І чим ближче до виборів, тим жорсткішою стає боротьба кандидатів.

Нещодавно в електронних ЗМІ з'явилася стаття, в якій автор висловлює свою думку стосовно передвиборчого процесу у вузі.

Даний матеріал отримав неоднозначну реакцію івано-франківців.В коментарях до матеріалу найчастіше згадували саме одного із кандидатів на посаду - Миколу Рожка.

Сьогодні кореспондент "Малакави" зустрівся із завідувачем кафедрою стоматології паном Миколою Рожком, щоб отримати коментарі з приводу публікації, якою він щиро обурений.

Після екскурсії кафедрою та після розповідей про її роботу, а також відгуків працівників про те, що пан Рожко дійно хороший викладач і людина, вдалося поспілкуватися й задати кандидату на посаду ректора Медуніверситету кілька питань.

- Пане Микола, яким чином в університеті проходить вибори ректора? Ходять чутки, що 250 голосами наукових робітників і, що зараз терміново збільшують кількість людей, які будуть мати право голосу?


Виборчий процес продувжується уже з травня місяця, від того часу, коли пішов з життя наш Євген Михайлович. Ми надіялися, що процес цей буде набаго швидший, аніж в інших вузах, але він чомусь затягнувся на рік. Колектив зараз живе в ситуації невизначеності. Люди переживають, вони не бачать стабільності. Нарешті об'явили вибори. Голосувати будуть делегати від кафедр. Є там недопрацьований механізм, тому з цим наводимо порядок.Були кафедри, на яких професор не попав на збори делегатів.


- Чому ви вирішили, що у публікаціїї мова йде про вас, адже ваше ім'я і прізвище не згадано, до того ж ви стверджуєте, що не належите до Партії регіонів?


Я був довіреною особою Віктора  Федоровича, але я не бачу в цьому ніякого криміналу. Це був мій вибір. Проте я заявляю, що не є членом партії. Я не політик - моя політика то моя робота. Ще - я не маю бізнесу. Моє життя - це університет.


- Як ви думаєте, кому був вигідний даний матеріал?


Я за руку нікого не зловив.Я йду у вибори чесно, але те, що підтримка є, я цього не ховаю.


- Зі скількома кандидатами вам прийдеться поборотися?

Є три кандидати - виконуючий обов'язки, "професор-лор" і я...Я йду на вибори з відкритою душею, я не маю ніякого адмінресурсу... Я нікого не можу заставити чи пригрозити, як це може інша сторона.


- Як ви розцінюєте свої шанси на виборах ректора?

Шанси розцінюю добре. Проте,  для мене рішення колективу буде законом. Я скаржитися не побіжу  у разі програшу. Для перемоги слід набрати більше 30% голосів. Я настроєний на конструктивну роботу.Кафедра виборами не займається, йде навчальний процес, наукова робота.Хочу відмітити, що ректорство для мене не питання життя чи смерті.Я не політик, але знаю, що таке ремонтувати дахи...
Леся, 01.04.2011 22:22Фоторепортажі

Вибір редакції