Гудима: Янукович хоче продати українську ГТС

Член фракції «БЮТ-Батьківщина», міністр палива та енергетики опозиційного уряду Олександр Гудима вважає, що продаж хоч однієї акції НАК “Нафтогаз України” означає продаж української газотранспортної системи.
 
Про це він заявив УНІАН, коментуючи заяву президента України Януковича про можливість продажу акцій НАК “Нафтогаз України”.
 
«Треба Президенту нагадати, що продаж хоч однієї акції «Нафтогазу» означає продаж української ГТС. Продаж пакета акцій, хай і невеликого, означає продаж українських підземних газових сховищ», - заявив Гудима.
 
Експерт також зазначив, що заява Віктора Януковича викликала в нього велике здивування.
 
«Ви знаєте, що днями Микола Азаров сказав, що про приватизацію ГТС не йдеться. Або Президент робить це свідомо, або хтось його дуже підставив», - заявив Олександр Гудима.
 
"Я хочу сказати, що Президент виглядає меншим патріотом, ніж Азаров", - додав він.
 
Також народний депутат зазначив, що перший віце-прем`єр-міністр Андрій Клюєв на початку своєї роботи в уряді заявляв про плани внести до Верховної Ради законопроект про зміну статусу ГТС, яким би дозволялася приватизація. Проте такий законопроект так і не підготовлено.
 
«Пройшов уже рік, а вони не наважуються внести до парламенту такий скандальний законопроект. Отже Президент Янукович, звичайно, здивував багатьох», - зазначив Олександр Гудима.
 
Він підкреслив, що НАК «Нафтогаз України» є стовідсотковим власником ГТС, і сьогодні законодавчо категорично забороняється відчужувати, продавати, надавати в оренду як ГТС, так і підземні сховища газу.
Леся, 22.03.2011 12:33Вибір редакції

Найпопулярніші новини