Експерти не вірять у прихід Шуфрича

У Нестора Шуфрича дуже низькі шанси зайняти посаду голови Івано-Франківської облдержадміністрації. Такої думки дотримується більшість прикарпатських політологів.

Зокрема в розмові із кореспондентом "Малакави" політолог Олександр Колядко відзначив, що дана інформація викликає недовіру лише через безліч попередніх подібних припущень, які не збулися.

"Кандидатура Шуфрича не виглядає ймовірною через скандальність даного політика, - каже експерт. - Окрім того Президент розуміє, зо західні регіони країни дуже прискіпливо ставляться до тих, кого їм призначає влада, яку вони в свою чергу не підтримують".

Політолог каже, що приклади Василя Горбаля та Ярослава Сухого є яскравим свідченням такого ставлення до "чужинців".

"Тому підсумовуючи можна сказати, що навряд політик з такою репутацією, як у Шуфрича буде призначений", - коментує Олександр Колядко.

Більше того, політолог не погоджується із тезою, що нинішній голова ОДА Михайло Вишиванюк має низький авторитет у області.

"Минулі місцеві вибори засвідчили його впливовість... На чолі з Вишиванюком у списку Партія Регіонів на Прикарпатті підвищиа свій рейтинг, а сам губернатор пройшов до облради по мажоритарці", - резюмував Олександр Колядко.


                                                                                                                  Ростислав Ковтун
Леся, 11.02.2011 16:50