Палійчук обіцяє прикарпатцям-олімпійцям гроші на тренування

Губернатор Івано-Франківської області Микола Палійчук заявляє, що забезпечить прикарпатським спортсменам, які вибороли ліцензії на олімпіаду в Пекіні, належне фінансування з боку облдержадміністрації та приватних спонсорів.

Як повідомили репортерові MALAKAVA у прес-службі ІФ ОДА, проблемні питання та надання конкретної фінансової допомоги визначатимуть під час особистих зустрічей голови облдержадміністрації з спортсменами, тренерами чи їх представниками.

Крім того, Микола Палійчук повідомив, що має намір особисто зустрітися з кандидатами до складу національної Олімпійської збірної команди України та обговорити стан підготовки до олімпіади.

Нагадаємо, 4 березня 2008 року у Києві розпочалась триває нарада з питань підготовки українських спортсменів до літніх олімпійських ігор в Пекіні, котрі відбудуться цього року. Від Прикарпаття у нараді бере участь начальник головного управління у справах молоді та спорту Роман Вірастюк.

Як повідомляла MALAKAVA, станом на 4 березня 2008 року ліцензії на участь в Олімпіаді вибороли Роман Гонтюк (дзюдо), Дарія Згоба (спортивна гімнастика), Василь Федоришин (вільна боротьба), Тетяна Ляхович (метання списа) та Ірина Шепетюк (естафета 100х4).
old_editor, 12.03.2008 00:27Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини