Коцаба влаштував театралізоване дійство-парад перед посольством Російської Федерації

22 лютого активісти Громадянської партії «ПОРА» на чолі з Русланом Коцабою організували перед посольством Російської Федерації (Львів) театралізоване дійство-парад, яке наочно символізувало погрози Путіна щодо перенацілення ядерних боєголовок на Україну.

Про це репортерові MALAKAVA повідомив голова політради Івано-Франківської обласної ГО «Пора» Руслан Коцаба.

У дійстві використали майже справжні ракети із розмальованими на них двоголовими орлами, хижо націлені на українське знамено, ненаситний кадебістський «Газпром» із надутими кольоровими кульками Партії Регіону та парасольки НАТО, що символічно захищали Державний Прапор.

За словами п. Коцаби, цим дійством партія «ПОРА» розпочала широку громадянську кампанію «За ядерний щит України».

«Істеричний вислів Путіна про російські ядерні ракети проти нас – це не тільки шантаж чи імперські погрози, - це перегляд існуючих у сучасній Європі правил поведінки та політичних реалій. Пригадаймо, як Україна на початку дев’яностих років за домовленістю із тодішнім керівництвом Росії та США передала в односторонньому порядку понад чотири тисячі ракет з ядерними боєголовками в обмін на гарантії довічного мирного співіснування. Зараз цей вкрай небезпечний металолом є знаряддям залякування і свідченням маразму російської політичної еліти. Ми вважаємо, що ядерні погрози Кремля мають отримати адекватну відповідь – Україна має повернутися до «ядерного клубу», оскільки Росія фактично анулювала гарантії безпеки, що давала в 1994 році. Путінсько-мєдвєдєвський режим остаточно втратив самоконтроль і починає роздмухувати ракетно-ядерний психоз у стилі «холодної війни». Україні у відповідь слід відновити повний замкнений ядерний виробничий цикл, для чого українська промисловість має всі можливості, та відмовитися від штучно нав’язаного нам безядерного статусу», - заявив організатора акції.

Руслан Коцаба переконаний, що Україна повинна знову стати модерною ядерною державою і тоді кремлівські чекісти та представники інших терористичних угруповань будуть змушені утриматися від спроб нерозумного шантажу своїми застарілими іржавими ракетами.

Як повідомляла IA MALAKAVA, 15 січня 2008 року активісти Івано-Франківської обласної організації Громадянської партії «ПОРА» спільно із львівськими пористами провели перед генеральним консульством Польщі мітинг-пікетування з вимогою спрощення візового режиму для українців.

25 грудня 2007 року ГО «ПОРА» на Вічевому майдані у Івано-Франківську провела кумедну вуличну акцію «ПОРА різдвяних побажань».

Коцаба Руслан Петрович є головою політради Івано-Франківської обласної ГО «Пора». Народився 18 серпня 1966 року у місті Івано-Франківську.
old_editor, 12.03.2008 00:32Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини