Івано-Франківська «Говерла» продовжує знімати скальпи своїх більш іменитих суперників в баскетбольній Суперлізі

Цього разу під гарячу руку підопічних Євгена Мурзіна потрапив дніпропетровський «Дніпро», за який цього сезону виступає добре відомий франківським уболівальникам Андрій Лєбєдєв, який минулоріч був кумиром місцевої торсиди.

Розпочався матч із ривка господарів 12-2 – п’ять очок від Спаркса, три від Ревзіна і по два від Фрейзера та Улянка. Дніпряни явно не очікували такого розвитку подій. З кожною наступною хвилиною команда гра гостей почала розлагоджувалися, а самі дніпропетровці збивалися на індивідуальні дії. То Кроу здійснить вдалий прохід, то Фейсон закине із середньої.

Господарі ж навпаки, завдяки вдалим командним діям у захисті та миттєвого переходу із оборони в атаку, накидали за першу чверть в кошик деморалізованого «Дніпра» 31 очко.

Але це був тільки початок. Далі на гостей чекало справжнє пекло. За шаленої підтримки публіки говерляни просто змели гостей із паркету в другій чверті – 34-7. На майданчику виблискувала тільки одна команда – Деккер, Фрейзер, Спаркс, Кривич, Ревзін, Кудрявцев закидали м’ячі на любий смак, в той час, як дніпряни не могли закинути із найпростіших ситуацій.

Відійти від такого перебігу подій до кінця матчу «Дніпро» так і не змогло. «Говерла» ж збавила оберти й тактично грамотно догравала поєдинок. В четвертій чверті Євген Мурзін випустив на майданчик найближчий резерв. Можна відзначити Євгена Коровякова, який не знітився перед грізними суперниками й поклав до копилки господарів іще декілька очок.

Цією перемогою «Говерла» практично забезпечили собі місце серед вісімки найкращих. «Політехніка» ж втратила будь-які шанси на плей-оф, а «Миколаєву», щоб мати хоча б теоретичні шанси тепер необхідно в обов’язковому порядку перемагати «Кривбасбаскет», що для корабелів є завданням майже неможливим.

Тренер господарів Євген Мурзін після матчу відзначив вдалу гру легіонерів команди.

«Ми ретельно готувалися до цієї гри, детально розбирали гру суперника. Особливу увагу приділяли Кроу, якого в першу чергу прагнули нейтралізувати у складі суперника. Дуже приємно, що нам це вдалося. Взагалі, хотів би відзначити дії нашої команди у нападі в першій половині, коли нам багато що вдавалося. Зрозуміло, що ця перемога була дуже важливою для нас, - каже Євген Мурзін, - На завершальні дві гри регулярного чемпіонату проти «ОДЕСИ» та «Хіміка» ставимо завдання також тільки перемогти. Тим більше, що ці два матчі проводимо дома, а ми достатньо заборгували за цей сезон нашим вболівальникам і зараз прагнемо якомога більше радувати їх своєю грою».

old_editor, 03.04.2010 17:21