Рахунки Івано-Франківської КЕЧ розблоковано

Сьогодні стало відомо, що відповідно до рішення господарського суду Івано-Франківської області рахунки Івано-Франківської КЕЧ району було розблоковано.

Нагадаємо, що минулого тижня через некоректне заблокування державним казначейством рахунків установи під загрозою відключення від електроенергії опинився один з найбільших арсеналів Збройних Сил України розташований в Делятині, військовий аеродром на якому базується 114 бригада тактичної авіації, база зберігання ракетного пального в Ценжеві.

Працівникам КЕЧі було суттєво затримано виплату заробітної платні. Щоб уникнути підриву бойової готовності держави та можливої екологічної катастрофи керівництво КЕЧ звернулось до суду з відповідною заявою. Суд заслухавши пояснення військових, та дослідивши додані до заяви докази вирішив задовольнити заяву. Таким чином рахунки було розблоковано а борг військовослужбовців перед ВАТ «Івано-Франківськгаз» було реструктуризовано по щомісячним виплатам. На даний час ведуться виплати по поточним заборгованостям, які виникли через блокування, а найближчими днями, за словами начальника КЕЧ підполковника Валерія Мандзюка очікується поступлення коштів по виплаті за спожитий газ.

Однак ситуація ускладнюється тим, що держава досить живе без бюджету, а це означає, що всі виплати по потребам КЕЧ проводяться державою лише у 12 відсотковому рахунку від минулорічного бюджету.

Підполковник Тарас Грень,

Західний регіональний медіа-центр МО України.


old_editor, 30.03.2010 16:54Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини