Податківці й пенсійний фонд називають різні цифри мінімальної зарплати. Корупційні методи податківців треба припинити — експерт

Сьогодні значна кількість підприємців міста говорить про те, що при нарахуванні заробітної плати як податкова, так і пенсійний говорять про зовсім різні суми, що є мінімальною заробітною платою зараз в Україні.

Як розповідає начальник управління праці Ярослава Ульванська, це серйозна проблема, адже наші податківці, на жаль, не зовсім знають Закон України «Про державний бюджет», згідно якого мінімальна заробітна плата може зрости згідно закону, лише у випадку, якщо ухвалений бюджет. На сьогодні країна його не має.

«Зараз мінімальна заробітна плата в Україні становить 744 гривні. Податківці вимагають з підприємців нараховувати заробітну плату, відштовхуючись від мінімалки 869 гривень. Ці дії є абсолютно неправомірними. Їхні корупційні методи потрібно припиняти», — заявила Ярослава Ульванська.

Також, зауважила начальник управління праці, не можемо говорити й про те, що до 1 квітня зросте мінімальна зарплата до обіцяних 884 гривень, якщо до того часу не буде прийнято бюджету.

old_editor, 19.03.2010 15:59Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини