Стаття в «Західному кур’єрі» є просто неприпустимою. Вона розпалює міжнаціональну ворожнечу — Єнько (заява+коментар)

Відкритий лист-звернення ГО «Народний антикризовий спротив»до депутатів Івано-Франківської міської ради, міського голови Івано-Франківська В.Анушкевичуса та мешканців міста Івано-Франківська з приводу обурливого антиукраїнського змісту публікацій у муніципальній газеті «Західний кур’єр»

Громадська організація «Народний антикризовий спротив» висловлює рішучий протест проти спроб редакції газети «Західний кур’єр» перетворити муніципальне пресове видання в продажне рекламне видання.

Засновником і видавцем газети є Івано-Франківська міська рада, але у ній незначною мірою висвітлюється життя мешканців міста. Громадяни міста, з податків яких живиться газета, не делегували редактору видання продавати більшість газетної площі під політичну заказуху.

Вершиною цинізму і продажності, імовірно є публікація Західному кур’єрі в номері від 4 лютого 2010 р. статті депутата-українофоба В.Колісниченка під назвою «ООН почула про дискримінацію російськомовних громадян та спроби героїзації фашистських посібників в Україні».

У зв’язку з цим вимагаємо, щоб депутати міської ради заслухали звіт редактора «Західного кур’єра» В.Добрянського з питань висвітлення на сторінках газети проблем соціально-економічного і суспільно-політичного життя міста і дала оцінку публікації в Західному кур’єрі від 4 лютого 2010 р. статті В.Колісниченка.

В умовах, коли посилюються русифікаційні тенденції в країні, а В.Янукович обіцяє відкрити шлюзи для подальшої експансії нашої північної сусідки Росії, ми закликаємо українських політиків стати нарешті державними діячами і думати не тільки про власне сьогодення, а й про долю Вітчизни.

Народний антикризовий спротив

Як повідомив «Малакаві» представник Народного антикризового спротиву Олександр Єнько, громадська організація почекає офіційної відповіді міської влади на відкритий лист, і в залежності від відповіді буде приймати рішення про якісь можливі подальші дії. Тим більше, каже Олександр Єнько, є домовленості з депутатами, що вони зачитають відкритий лист на сесії міської ради.

«Стаття в «Західному кур’єрі» є просто неприпустимою. Вона розпалює міжнаціональну ворожнечу. Ми просто не змогли на це не відреагувати», — каже Олександр Єнько, і додає, що можливо, газета має проблеми із фінансуванням і їй потрібно брати рекламні матеріали, але всьому є своя межа.

old_editor, 11.02.2010 13:23Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини