Скандалом завершився конкурс «Пісня Прикарпаття 2009». Концерт перетворився в агітацію за Тимошенко

Шостий, щорічний звіт майстрів пісенного мистецтва Івано-Фракнівщини «Пісня Прикарпаття» закінчився грандіозним скандалом. Начебто, без згоди співаків на концерті неодноразово звучала агітація за одного з кандидатів в президенти України, а саме: за Юлію Тимошенко.

«Шостий рік ми проводимо такий захід, - говорить начальник обласного управління культури Володимир Федорак, - Даний конкурс мав дуже хороші відгуки, і ми вирішили і цьогоріч долучитися до його проведення. Організаторами конкурсу виступила фірма Богдана Сташків «Захід шоу». Між нами були підписані угоди про співпрацю. На моє запитання про фінансування, мені відповіли, що все це фірма проводить за свій кошт. Ні про яку політику не було й мови. А вже у неділю, як глядачі, так і самі виконавці переконалися,що їх використали з метою агітації за Юлію Тимошенко. Самі ж артисти ні сном, ні духом не знали, що таке можливо, а це такі відомі імені як Михайло Кривень, Наталія Бойчук та інші. Якби управління знало про це - ми б відразу відмовилися».

За словами начальника управління культури, цей інцидент негативно вплинув на імідж самого конкурсу.«Ми будемо ставити це питання на колегію управління уже найближчим часом», - сказав пан Федорак.«Не було й мови про те, що має бути конкурс під чиєюсь егідою, - говорить співак Володимир Коваленко, - це мав бути наш творчий звіт для людей. А вийшло ось як».

old_editor, 29.12.2009 11:47