Сьогодні Ющенко вилазить зі штанів, щоб розповісти, яка погана Тимошенко —лідер Європейської партії України

Для Віктора Ющенка головним опонентом є його бездарна політика. Йому треба на майдані стати на коліна і просити у кожного вибачення.

Про це сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську сказав лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Він вперше в історії України почав боротися з конкурентами злочинними методами, через пониження рівня життя громадян», — сказав політик.

За його словами, для України, дякуючи Ющенку, кожен місяць був кризовим, гостро стояло питання чи будуть вчасно виплачені пенсії чи ні.«Сьогодні Ющенко вилазить зі штанів, щоб розповісти, яка погана Тимошенко»
, — говорить Микола Катеринчук і додає: країна Януковича влаштовує Ющенка.

На думку політика, Юлія Тимошенко не є вже такою поганою, як говорить президент, адже їй вдалося у час кризи зберегти рівень пенсій і не допустити масового скорочення держслужбовців. Натомість у Латвії, у час кризи пенсії скоротили на 30 %, звільнили 40 % дерслужбовців, бо немає чим їм платити, говорить Микола Катеринчук.

На його думку, Віктор Ющенко сьогодні критикує керівника уряду, бо «розуміє те, що в другому турі його не буде», — каже політик, тому нині закладає ті камінчики, щоб протягнути свою партію в Парламент.

old_editor, 17.12.2009 20:23Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини