За минулу добу на Прикарпатті не померла жодна людина — Палійчук

Протягом останньої доби на Прикарпатті не зафіксовано жодної смерті від грипу чи гострих распіраторних вірусних інфекцій, - про це на ранковому брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Микола Палійчук.

За минулу добу за допомогою до медиків звернулося 3304 прикарпатців. Ця цифра є дещо більшою за кількість громадян, які зверталися за допомогою протягом вихідних. Однак, якщо порівнювати із зверненнями від населення, що надходили у будні дні, то зараз їх фіксується менше. Загалом від початку епідемії на Прикарпатті зафіксовано 92877 захворівших, 30 % із них це діти. За останню добу із лікувальних установ області було виписано понад сотня пацієнтів із діагнозом «грип і пневмонія».

Микола Палійчук відзначив і позитивну динаміку щодо лікування хворих котрі знаходяться в реанімаційних відділеннях.«Протягом тижня 4-5 людей, котрі лежали в реанімації знаходилися під загрозою смерті. Вони були підключені до апаратів штучної вентиляції легень, їм повністю проводили терапію. На сьогодні, на жаль ще одна людина залишається під загрозою смерті. Стан решти хворих вдалось стабілізувати»
, - сказав губернатор Прикарпаття.

old_editor, 10.11.2009 16:12Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини