Івано-Франкіщина продовжує утримувати лідерство за підсумками соціально-економічного розвитку

За показниками соціально-економічного розвитку Івано-Франківщина за підсумками третього кварталу продовжує утримувати 1-ше місце серед усіх регіонів України. Варто зазначити, що Прикарпаття стабільно утримує лідерство впродовж всього 2009 року, відколи в січні поточного року вперше вийшла на таке високе для себе місце.

Так, за даними Державного комітету статистики, за підсумками січня-вересня 2009 року Івано-Франківська область зайняла у загальнодержавній комплексній оцінці соціально-економічного розвитку регіонів України 1 місце серед 27 областей і міст України.

На другому місці опинилась сусідня Чернівецька область, а трійку замкнула Тернопільська область, яка за підсумками січня-вересня піднялась у рейтингу на одну сходинку. Одеська область, що за підсумками січня-червня займала третє місце опустилась на восьме.

При визначенні загального місця регіону за усіма сферами соціально-економічного розвитку враховуються такі показники як: реальний сектор, інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність, державні фінанси та фінансові результати діяльності підприємств, соціальний сектор, споживчий ринок, екологія.

old_editor, 10.11.2009 14:53Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини