Паралімпіада: В активі збірної України вже 69 медалей

У понеділок, 15 вересня, збірна України на Паралімпійських іграх у Пекіні завоювала чергові медалі та зберегла четверту позицію в неофіційному медальному заліку.

Тепер в активі української команди 69 медалей.

Український плавець Дмитро Крижановський виграв золоту медаль Паралімпіади-2008 на дистанції 50 м вільним стилем. На такій же дистанції у жінок бронзову нагороду завоювала українка Олена Акопян.

Олексій Федіна виграв золоту нагороду в запливі на 50 м вільним стилем. Українець установив новий світовий рекорд.

Роман Павлик завоював срібну медаль у бігу на дистанції 200 м.

Ірина Балашова була третьою в запливі на дистанції 50 м вільним стилем.

Збірна України із плавання у складі Євгенія Полтавського, Андрія Калини, Андрія Сироватченка і Тараса Ястремського виграла бронзову медаль в естафеті 4Х100 комплексом.

Сергій Шинкевич виграв бронзову медаль Паралімпіади у змаганнях з фехтування на шпагах. У двобої за третє місце українець переміг француза Марка-Андре Кратере - 15:12.