Презентація книжки Даніеля Одія

Презентацією завітає відомий польський письменник Даніель Одія зі своєю феєрично-крикливою та довгоочікуваною книгою "Тартак". Перекладачем книги на українську мову став Олександр Бойченко. Він і буде ведучим вечора презентації.Про автора:

Даніель Одія самовіддано описує речі, про які інші навіть не наважуються думати, а саме – про польські злидні, про світ аутсайдерів і невдах, про жертв суспільної трансформації, яка відбулася в Польщі у 90-х роках ХХ ст. Проза Одії, попри її чуттєвість і реалістичність, є водночас вельми метафоричною, багатою на ліричні описи сільського пейзажу, на роздуми про плинність життя, самотність, смерть, а головне – про якусь фатальну загубленість людей у сьогоднішньому світі.

Про книгу:

Події роману Одії розгортаются в одному з таких безнадійних сіл, перед жителями якого щодня відкриваються дві головні можливості: заробити кілька злотих на тартаку (лісопилці) Йозефа Мислівського або пропити їх в «Обійсті» пані Маріолі. Прикметно однак, що поняття вибору кожного з персонажів «Тартака» є вельми умовним. У тому сенсі, що вибирати вони, звісно, можуть, але врешті-решт виявляється, що це вибір не між перемогою і поразкою, а між кількома різновидами все тієї ж тотальної життєвої поразки.
old_editor, 05.09.2008 03:07Фоторепортажі