Палійчук не хоче брати на себе відповідальність за роздачу матеріальної допомогиЯ не хочу брати на себе відповідальність за роздачу матеріальної допомоги постраждалим від стихії. Ми тільки координуємо цей процес. Кошти будуть у людей на рахунках, як цього вимагає Уряд”, – заявив 30 липня на прес-конференції з приводу рятувальних робіт голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Палійчук.

Микола Палійчук повідомив, що на засіданні Кабміну області вдалося захистити 1 мільярд 709 мільйонів гривень, а тих 60 мільйонів, які уже виділив уряд, ще у понеділок до кінця дня поступили в обласне казначейство і на рахунок облдержадміністрації. З них 2 мільйони 800 гривень уже виплачено людям як авансову допомогу.

Як зазначили на прес-конференції і Микола Палійчук, і голова облради Ігор Олійник, вони вірять у те, що проблем із надходженням в область коштів на подолання наслідків стихії не буде. Зокрема, керівники області навели приклад червневої стихії 2006 року, коли із так званих “захищених у Кабміні” тогочасною владою 137 мільйонів гривень, область отримала 32 мільйони і 5 мільйонів гривень субвенції. У 2007 році замість обіцяних на стихію 75 мільйонів гривень (в гірській Івано-Франківщині повені – явище звичне. – ЗІК.) “вдалося вибити” лише 7 мільйонів.

За словами Ігоря Олійника, важливо, аби люди, які опинилися у біді, не розчарувалися у владі, центральній, місцевій. Люди мають бути впевнені, що держава їм реально допоможе вибратися із тієї складної ситуації, коли втрачено хату, майно і навіть життя.

Джерело: ЗІК
old_editor, 31.07.2008 05:01Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини