У Івано-Франківську збудують ще одну Льодову арену

Про це сьогодні заявив перший заступник міністра у справах сім'ї молоді і спорту Ілля Шевляк на зустрічі з міським головою Віктором Анушкевичусом.

У 2009 році Льодовий майданчик, за словами Іллі Шевляка, вже почне діяти. На зустрічі вже погодили і місце розташуавння Льодового майданчика. Міський голова бачить його біля стадіону «Рух». За словами Віктора Анушкевичуса, біля стадіону є 4 га вільних площ землі і на них «…в жодному разі не будуватимуть ні житло, ні адмінприміщення». Мер наголосив, що біля стадіону будуватимуть лише спортивні споруди. 1 га буде достатньо для Льодового майданчика, а поряд влада має намір збудувати крите футбольне поле.

За словами першого заступника міністра у справах сім'ї, молоді і спорту Іллі Шевляка, розроблена спеціальна програма для будівництва Льодових майданчиків. В бюджеті на ці цілі вже закладені кошти. Тому Льодовий майданчик, запевнив Ілля Шевляк, буде не лише в Івано-Франківську, а й у Калуші, де вже є хокейна команда.

Вартість одного майданчика, каже Ілля Миколаєвич, складає 15 млн гривень Проте, цих коштів, на думку заступника міністра, є недостатньо. Тому будуть залучатися спонсорські гроші, повідомили в прес-службі Івано-Франківської иіськради.

Нагадаємо, у Івано-Франківську вже є Льодова арена, яку збудувала фірма КГД. Вона розрахована на 150 відвідувачів.
old_editor, 09.07.2008 20:18Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини