Хто в Івано-Франківську перекриває газові вентелі на будинках?

В Івано-Франківську з’явилися газові терористи, що перекривають крани уводів на фасадах житлових будинків. Хто і з якою метою нехтує безпекою мешканців 250-тисячного міста, розбиралися наші кореспонденти.

Першими жертвами несанкціонованого втручання в систему газопостачання стали мешканці центру міста. Люди масово почали скаржитись фахівцям на неаргументоване відключення газу у їхніх квартирах. Спершу думали, що це планові дії відповідної служби. Коли дізналися правду - вжахнулися.

Газовики стурбовані. Зловмисники знехтували правилами безпеки газопостачання - їхні необдумані дії могли призвести до трагедії. А за останні три місяці таких випадків побільшало.

Володимир Купчак, голова правління ВАТ "Івано-Франківськгаз": "Ці випадки дійсно надзвичайно небезпечні. При нещасливому збігу обставин могли дійсно обернутись трагедією для міста таких випадків не було протягом 2-х років останніх. Для розуміння хочу пояснити. Ці крани знаходились на висоті 2, 5 метри і для того, щоб відключити газопостачання необхідно було спеціальне обладнання, спеціальний ключ. І 2, 5 метри – тобто необхідна була якась драбина".

Правоохоронці трактують це як замах на життя людей. Нині у міліції допитують свідків та перевіряють, хто може бути до причетний до несанкціонованих відключень. Відпрацьовували і версію теракту, яка не підтвердилася. Практика підказує – діяли хулігани.

Правохоронці обіцяють незабаром порушити кримінальну справу. Адже зловмисники не бояться діяти навіть удень. До того ж, останній злочин скоєно у будинку за кілька десятків метрів від обласного управління міліції та Служби безпеки України.

Джерело: ТРК "Україна"
old_editor, 26.06.2008 18:56Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини